Ananaslı Doğumgünü Hediye Kutusu - BendenSana.com

Ananaslı Doğumgünü Hediye Kutusu

239 ₺ (Kargo ve KDV Dahil)
  • Kutu Kodu: MR17193
  • Biliyoruz ki hediyenin büyüğü küçüğü olmaz. Önemli olan kıymetli arkadaşa doğum gününde sevgimizi içten bir şekilde göstermesidir. Eğer siz de bu özel günde o yeri doldurulmaz arkadaşınıza unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız, özenle ve zevkle bir araya getirdiğimiz hediye kutuları ona minnet dolu sevginizi göstermenin en güzel yolu.

  • Kutu İçeriği:
  • Soi Studio Ananas Charm Altın Kaplama Bileklik x1
  • 'Make a Wish' 3 Boyutlu Mumlu Tebrik Kartı x1
  • Sarı Ananas Led Lamba x1
  • Yedili Neon Renklerde Mum Seti x1
  • Mint Pembe Çift Taraflı 'Ananas' Dev Kibrit x1

  • Kutu Boyutu: 30cm x 40 cm x12 cm
Teslimat Bilgileri

Saat 15:30’a kadar siparişini verdiğiniz hediyelerinizi, İstanbul içindeki adreslere olağanüstü haller dışında ertesi işgünü teslim ediyoruz. Diğer illerimize gönderilecek hediyelerinizi ise şehir merkezleri için 1-2 işgünü, şehir merkezine uzak noktalar için 3 işgününde teslim ediyoruz.

Hafta Sonu Teslimat

Hediyelerinizin sevdiklerinize nasıl ve hangi koşullarda ulaştığı bizim için son derece önemli. Bu nedenle hafta sonları (Cumartesi - Pazar) gönderimlere kısa bir ara veriyor ve yeni haftanın siparişlerini organize ederek hediyelerinizi mümkün olan en güzel şekilde, belirtilen işgünleri içinde sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

Teslimat Tarihleri

Hediyelerinizi siz ne zaman isterseniz o zaman gönderiyoruz. Hediyenizin normal gönderim tarihleri dışında bir tarihte teslim edilmesini istiyorsanız tek yapmanız gereken Sipariş Notları bölümünde tercih ettiğiniz teslim tarihini bize bildirmek.

Ücretsiz Kargo Bilgileri

Hediye seçmesi sizden sevdiklerinize göndermesi bizden. Tüm hediye siparişlerinizi UPS Kargo ile sevdiklerinize ücretsiz olarak teslim ediyoruz. Unutmadan söyleyelim; hediye gönderimlerinizi şimdilik yalnızca Türkiye’deki UPS gönderim alanları içinde gerçekleştirebiliyoruz.

Acil Teslimat

Olur ya bazen anlık bir karar verir ya da hiç istemesek de geç kalırız. Ama ne olursa olsun size yardımcı olmaya hazırız. Normal gönderim sürelerimizden daha erken ulaştırılması gereken acil hediyelerinizi 02124384111 numaralı telefondan bizi arayarak adresimizden teslim alabilirsiniz.

Sipariş Bilgileri
Teslimat ve Fatura/Gönderen Adresi

Hediyelerinizi sevdiklerinize sorunsuz ulaşabilmemiz için sipariş bilgilerinizi girerken teslimat ve fatura adresinizin doğru ve eksiksiz olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Teslimat adresi bölümüne hediye gönderimini yapmak istediğiniz adresi, fatura adresi bölümüne ise faturalarınızın gönderilmesini istediğiniz kendi adres ve iletişim bilgilerinizi giriniz.

Sipariş ve Teslimat Bilgilendirmesi

Bu aşamadan sonra bizimle paylaşmış olduğunuz e-posta adresinize 2 ayrı bilgilendirme göndereceğiz.

İlk olarak, size siparişinizin onaylandığını bildiren ve içinde yalnızca fatura bilgilerinizin bulunduğu bir e-posta göreceksiniz.

Hediyeniz gönderime hazırlandıktan sonra size içinde sipariş takip numaranızın yer aldığı bir e-posta daha göreceksiniz. Bu takip numarası ile siparişiniz ile ilgili tüm kargo süreçlerini rahatlıkla takip edebilir; hediyenizin istediğiniz zamanda istediğiniz yerde olup olmadığından haberdar olabilirsiniz.

Farklı Adreslere Teslimat

Birbirinden farklı adreslere gidecek birden fazla siparişiniz var ise;

İsterseniz alışverişlerinizi birbirinden ayrı olarak gerçekleştirebilir ya da tüm alışverişlerinizi tek bir sipariş içinde gerçekleştirerek birincil teslimat adresi dışındaki 2. ya da 3. teslimat adreslerini ve gerekli ek bilgileri Sipariş Notları sekmesinde bizimle paylaşabilirsiniz.