Tebrik Hediyesi

Kutlamaya değer bir olayın sevincini sevdiklerimizle paylaşmanın en güzel yollarından biri de güzel bir hediye kutusu hazırlamaktır. Yeni bir iş, yeni bir ev, yeni bir doğum ya da evlilik yıldönümü gibi özel olaylar denilince akla hemen güzel bir kutlama ve de sürpriz hediye kutusu geliyor. Bununla birlikte uygun bir tebrik hediyesi seçmekte zorlandığımız da bir gerçek. Bu zorluğu gidermek için bize uygun hediye fikirleri veren en iyi hediye siteleri sayılarını gün geçtikçe arttırıyor. Bendensana gibi Konsept hediye kutusu mantığıyla hareket eden bu sitelerde birden çok okazyon için yüzlerce seçenek bulmak mümkün.

Söz konusu sevdiklerimiz olunca kutlanmayı hak eden anların sayısı da artıyor. Bu kutlamaları mümkün olduğunca özel ve eşsiz kılmak ise elimizde. Peki hediye seçiminde nelere dikkat etmemiz gerekir? Örneğin yeni işine başlayan en yakın arkadaşa hediye kutusu denince aklımıza ilk gelenler nelerdir ya da yeni doğum yapan anneye hediye olarak ne götürülebilir? Yeni ev hediyesinden evlilik yıldönümüne kadar uzanan geniş bir alanı kapsayan tebrik hediyeleri seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kişiye özel hediye fikrinden şaşmamak. Her ne olursa olsun paylaşımınızı değerli kılacak olan tebrik edilecek kişinin kendisini özel olarak düşülmüş hissetmesidir. 

Yeni bir iş, evlilik yıldönümü ve yeni doğan bebek tebrikleri, şüphesiz ki kutlama denilince akla ilk gelen nedenler arasında. Bu nedenle sizin için özellikle bu okazyonlara özel tebrik hediyesi ne alınır sorusuna cevap olacak öneriler hazırladık.

Yeni İş Hediye Kutusu

Yaşamımızın önemli bir bölümünü oluşturan iş hayatımızdaki kritik dönüm noktaları olarak da adlandırabileceğimiz başlangıç ya da terfi gibi durumlarda gerek hediye almak gerekse sevdiklerimizi başarılarından dolayı kutlamak yaşadığımız mutluluğu paylaşmanın en güzel yollarından biri. Bunun için ilk akla gelen yöntemlerden biri de tabii ki anlamlı bir yeni iş hediyesi.

İster yeni iş tebriği olsun ister terfi hediyesi olsun tabii ki herkes sevdiklerine uzun süre kullanabilecekleri ya da hiç unutamayacakları özel bir hediye vermek ister. Örneğin işe başlanılan ilk gün gönderilecek bir demet çiçek ya da bir kutu çikolata en bilinen yeni iş hediyelerinin başında yer alır. Ancak siz bu konuda biraz daha yaratıcı olmak isteyebilirsiniz. Yeni iş hediyesi olarak bilindik tebrik hediyelerinin yanı sıra kullanışlı hediye seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Söz konusu iş olunca tabii ki ofis ortamı da kaçınılmaz oluyor. Bu nedenle yeni iş hediye kutusu denilince ilk akla gelen, genelde ofiste çoğunlukla ihtiyaç duyulan eşyalardan oluşuyor. Bendensana hediye kutuları tam ihtiyacınıza göre! 

Şık bir ajanda ya da kalem, tasarımıyla ilgi çekecek bir masa takvimi, ofis molalarına tat katan çay-kahve keyiflerine eşlik edecek eğlenceli bir kupa bardak, kendi kahvesini kendi hazırlamayı sevenler için pratik bir french press, ağzının tadını bilenler için özel kahve ya da çayların yanı sıra rengarenk ataşlar, rahatlatıcı kokulu mumlar gibi ofis hayatını güzelleştirecek birçok farklı içerik ilgi çekici ve yaratıcı bir hediyeye dönüşebilir. Tüm bunlar arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız, seçeceğiniz birkaç farklı içeriği bir araya getirecek,  göz alıcı hediye kutuları için ‘Yeni İşinde Başarılar’ kategorimize göz atabilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri

Her ne sebeple olursa olsun yıl dönümleri bizi biz yapan çok özel olayları anmak ve bu olayların hayatımıza kattıklarını hatırlamak ve hatırlatmak için bulunmaz birer fırsat. Sevginin, paylaşımın ve özel hissetmenin paha biçilmez değerini bize anımsatan bu özel günler, birbirimize verdiğimiz incelikle düşünülmüş evlilik yıldönümü hediyeleri ile daha da anlam kazanırlar. 

Sayısız hediye alternatifleri arasından en güzel yıl dönümü hediyelerini seçmek ise belki de bu eşsiz kutlamanın en zorlayıcı kısmıdır. Ancak üzerine düşünülmüş, yaratıcı bir hediye ile eşinize ne kadar değer verdiğinizi aslında kolaylıkla gösterebilirsiniz. Seçilecek olan hediyeler ise bir çiçekten kişisel anlamı olan romantik bir mektuba, bir uçak biletinden zarif, kişisel bir aksesuara kadar değişiklik gösterebilir. Her ne olursa olsun yıl dönüm hediyesi seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta hediyenizin eşinize özel olarak düşünülmüş olmasıdır. Romantizmi arka plana bırakmadan eşinizin kişisel beğenileri, günlük ihtiyaçları ya da geleceğe dair istek ve hayallerinden ilham alan bir hediye seçmeye özen göstermelisiniz. 

Bu tarz özel günlerde hediye almayı daha çok bekleyen kadınlar olsa da erkeklerin de böylesi bir günde hatırlanmaktan dolayı mutlu olmaması imkansız. Sevgiliye yıl dönümü hediyesi denince takılar ve kişisel aksesuarlar akla ilk gelen hediyeler olsa da geleneksel hediyelerin dışında daha yaratıcı fikirlerle sizin için bu özel günü daha da unutulmaz kılabilirsiniz. Eğer tek bir hediye seçmekte zorlanıyorsanız eşiniz için birkaç hediyeden oluşan eşsiz bir hediye kutusu hazırlayabilir ya da web sitemizdeki ‘Mutluluklar’ sekmesinden çiftlere özel hazırladığımız hediye kutularımızda göz atabilirsiniz.

Yeni Doğan Bebek Hediyesi

Seçeneklerin çokluğu nedeniyle yeni doğan bebek için hediye almanın herkes için biraz kafa karıştırıcı olduğu bir gerçek. Özellikle de henüz bebek sahibi değilseniz bu iş sandığınızdan daha zor bir hale gelebilir. Gerçek şu ki, ebeveynlerin ilk bebekleri için aslında ihtiyaç duydukları birçok şey var; ancak bunların neler olduğunun onlar dahi farkında olmayabilirler. Pek tabii düşünceli, kullanışlı bir hediye, ebeveynlerin uzun vadede takdir edeceği bir şeydir. Bu özel hediyelerin, yeni bebeği kutlamak ve ebeveynlere hayatlarındaki bu yeni dönemde yardımcı olmak için eğlenceyi ve işlevi bir araya getirebiliyor olmaları önemli. Bunun içinse bir servet harcamanıza tabii ki gerek yok.

Doğum yapan anneye hediye seçerken akla gelen birçok alternatif arasında öne çıkanlar kuşkusuz hem annenin hem bebeğin gündelik hayatlarını kolaylaştıranlar oluyor.  Doğru kararı vermek içinse belirli kriterlere uymak işinizi oldukça kolaylaştırabilir. 

Örneğin, vakit geçirmeyi kolaylaştıracak oyuncaklar, belki biraz daha büyüyünce kullanılabilecek eğitici materyaller, sıklıkla kullanılan ve bu nedenle büyük bir ihtiyaca dönüşen bebek kıyafetleri ve tabii ki bebek deyince aklımıza ilk gelen eşyalardan biri olan hazır bezler.  Bunların yanı sıra annelere özel taşıma çantaları, bebek dinleme telsizleri, yeni nesil ana kucağı tasarımları, bebek oyun matları gibi daha birçok alternatif hediye seçeneği mevcut. Bendensana.com ile size en uygun yeni doğan hediyelerine ulaşabilirsiniz.

Evet tüm bunlar tabii ki güzel birer hediye olarak düşünülebilir ancak çoraplardan zıbınlara tulumlardan mama önlüklerine uzanan kıyafetlerin 1 yaş altı bebeklerin en çok ihtiyacı olan şeyler olduğunu akılda tutmakta fayda var. 

Hem pratik, hem uzun ömürlü hem de yaratıcı bir seçim yaparak en doğru yeni doğan hediye kutusunu bulabilmek için ‘’Hoşgeldin Bebek’’ kategorimize göz atmanız yeterli.