Yeni İş ve Terfi Hediye Önerileri

Her özel an gibi yeni işe başlamak, terfi etmek ya da yeni bir iş kurmak da kutlamayı en çok hak eden anların başında geliyor. Yaşamımızın büyük bir bölümünü kapsayan iş hayatımızdaki kritik dönüm noktaları olarak da adlandırabileceğimiz bu özel durumlarda gerek hediye almak gerekse sevdiklerimizi başarılarından dolayı kutlamak yaşadığımız mutluluğu paylaşmanın en güzel yollarından biri. Bunun için ilk akla gelen yöntemlerden biri de tabii ki anlamlı bir yeni iş hediyesi. Peki bir tebrik hediyesi olarak alınması en uygun hediye önerileri nelerdir?


Yeni İş Tebriği

Yeni bir iş için kutlama hediyesi almayı düşünüyorsanız öncelikle hediyenizin içeriğini titizlikle seçmelisiniz. Örneğin işe başlanılan ilk gün ofise gönderilecek bir demet çiçek ya da bir kutu çikolata bilinen en yaygın yeni iş hediyelerinin başında yer alır. Ancak siz bu konuda biraz daha yaratıcı olmak ve artık belki de sıradanlaşmış hediye tercihlerinden sıyrılmak isteyebilirsiniz. İster yeni iş tebriği olsun ister terfi hediyesi olsun tabii ki herkes sevdiklerine uzun süre kullanabilecekleri ya da hiç unutamayacakları özel bir hediye vermek ister.  Peki tam şu an aklınızdan geçen yeni işe başlayana ne gönderilir sorusuna yanıt bulabileceğiniz ve size ilham verecek birkaç hediye önerisine ne dersiniz?


Yeni İş Hediyesi Ne Alınır

Okul hayatının bitişiyle kendimizi gerçekleştirme hedefimize atılan büyük bir adım olan iş hayatı, tüm yetenek ve potansiyellerimizi kullanarak hayallerimizi, isteklerimizi gerçekleştirebileceğimiz yegane alan. Hem zamanımızın hem de emeğimizin karşılığını almayı sonuna kadar almayı hedeflediğimiz kariyerlerimizdeki yeni değişiklikler ve atılımlarda yakınlarımızdan alacağımız destek ve cesaret verici sözler şüphesiz ki en büyük desteğimiz. İş hayatlarındaki olumlu gelişmelerde sevdiklerimize anlamlı ve unutulmaz bir hediye vermek her zaman onlara olan sonsuz desteğimizin ve sevgimizin sembolik bir ifadesi olacaktır. 

Yeni iş hediyesi olarak çiçek ve çikolata gibi yukarıda saydığımız geleneksel tebrik hediyelerinin yanı sıra kullanıldıkça sizi hatırlatacak pratik hediye içerikleri de tercih edebilirsiniz. Söz konusu iş olunca tabii ki ofis ortamı da genellikle kaçınılmaz oluyor. Bu nedenle yeni iş hediyesi denilince ilk akla gelen, kullanışlı olabilecek hediyeler de genelde ofiste çoğunlukla ihtiyaç duyulan eşyalardan oluşuyor. 

Örneğin şık bir ajanda ya da kalem, tasarımıyla ilgi çekecek bir masa takvimi, ofis molalarına tat katan çay-kahve keyiflerine eşlik edecek eğlenceli bir kupa bardak, kendi kahvesini kendi hazırlamayı sevenler için pratik bir french press, ağzının tadını bilenler için özel kahve ya da çayların yanı sıra rengarenk ataşlar, rahatlatıcı kokulu mumlar gibi ofis hayatını güzelleştirecek birçok farklı içerik ilgi çekici ve yaratıcı bir hediyeye dönüşebilir. Tüm bunlar arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız, seçeceğiniz birkaç farklı içeriği bir araya getirerek göz alıcı bir hediye kutusu da hazırlayabilirsiniz. Böylelikle hem zorlu bir seçim yapmaktan kendinizi kurtarır hem de sevdiklerinize yıllarca unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz. 

Eğer en güzel hediye kutusuna hiç vakit kaybetmeden ulaşmak istiyorsanız, yeni iş tebriği için özenle hazırladığımız, eşsiz hediye kutularımız ‘Yeni İşinde Başarılar’ kategorimizde şimdi sizleri bekliyor.